تعمیرات ظرفشویی ال جی LG  به صورت شبانه روزی آماده ارائه تعمیرات ظرفشویی ال جی است. نمایندگی ما برای ارائه تعمیرات ظرفشویی روز تعطیلی ندارد و همه روز و در همه ساعات شبانه روز در خدمت شما عزیزان می باشد.

تعمیرات ظرفشویی ال جی

نمایندگی ما امتیازات ویژه ای را برای تعمیرات ظرفشویی ال جی در نظر گرفته است به صورتی که در کمتر از 20 ساعت تعمیرات و همه کارهای مربوط به آن را انجام می دهد و همه این کارها با مراجعه به منزل شما انجام می گردد و نیازی نیست تا شما ظرفشویی ال جی خود را به نمایندگی حمل کنید تا هزینه اضافی برای تان داشته باشد و اگر بعد از بررسی و ارزیابی های لازم مشاهده شود که قطعه های ظرفشویی ال جی نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند با قطعه اورحینال و اصل قطعات ظرفشویی ال. جی تعویض می گردند همچنین تمام قطعه های ظرفشویی که توسط ال جی به بازار عرضه شده اند در  نمایندگی ما دارای گارانتی کتبی 36 ماه هستند.

ویژگی های تعمیرات ظرفشویی ال جی

پس تا سه سال شما نباید نگران خرابی و یا تعویض این قطعات باشید. فقط به محض اینکه مورد نقضی در قطعه های ظرفشویی ال جی مشاهده نمودید هر چه سریعتر با همکاران ما تماس بگیرید و به منظور تعمیر با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی. و تعمیرات لوازم خانگی ال جی . با یکی از نمایندگی های ما تماس بگیرید. ما نمی گذاریم شما حتی یک روز نیز از بایت عدم استفاده از ظرفشویی ال جی در تنگنا باشید. 

http://www.lgserviceco.ir/fa/lg-dish-washing

گارانتی تعمیرات ظرفشویی ال جی

احتمالا عنوان نمایندگی تعمیرات ال جی یا تعمیرات ظرفشویی ال جی کلمه ای باشد که بسیاری از اشخاص آن را جستجو کنند اما باید به این نکته نیز توجه شود که این مورد و بهره گیری از خدمات نمایندگی و تعمیرات ظرفشویی ال جی برای دستگاه های ظرفشویی می باشد که دارای گارانتی می باشند اگر گارانتی دستگاه شما به پایان رسیده باشد و نمایندگی ها و مراکز تعمیرات ظرفشویی ال جی تعمیرات لوازم خانگی ال جی غالبا آنها را قبول نمی کنند اما جای نگرانی نیست چرا که مراکز تعمیراتی معتبر و تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ال جی هستند که می توانند این قضیه را برعهده بگیرند و نسبت به تعمیر ظرفشویی شما اقدام کنند. شرکت ما به عنوان نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی ال جی  آماده عرضه تعمیرات ظرفشویی ال جی به شما می باشد. این مراجعه تنها با یک تماس تلفنی امکان پذیر خواهد بود و احتیاجی به انتقال و حمل و نقل دستگاه ظرفشویی شما نمی باشد. این برتری سبب می شود که فاصله جغرافیایی از بین برود و شما در هر یک از ناحیه های تهران که باشید قادر خواهید بود به آسانی از تعمیرات ظرفشویی بهره مند گردید.

خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی در ایران

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی ال جی (LG) در ایران دارای پیشینه و رزومه کار و فعالیت خوبی است و گواه این قضیه خدماتی است که قبل و بعد از فروش محصولات خود به مشتری ها می دهد و در تمام عرصه های تعمیر و خدمات رسانی پس از فروش محصولات ال جی از جمله تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی، نیروی ماهر و با تجربه ای را با خود دارد که قادر هستند سبب آسودگی خیال و خاطر شما عزیزان برای سپردن ظرفشویی خودتان به شرکت ما شود. تعمیر ماشین ظرفشویی و سایر لوازم خانگی ال جی خود را با اعتماد و اطمینان خاطر به نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی ال جی در ایران بسپارید و اطمینان داشته باشید که همه کوشش ما در جهت جوابگویی و جلب رضایت شما و رسیدگی به خواسته شما خواهد بود.

http://www.lgserviceco.ir/fa/lg-dish-washing

تعمیرات ظرفشویی مربوط به سایر برندها

در ضمن شما بقیه تعمیرات انواع لوازم خانگی خود را نیز می توانید به شرکت ما بدهید تا تعمیرات لازم مربوط به آنها نیز انجام شود این کار نیز با مراجعه متخصصان ما به منزل شما انجام می شود و  نیازی به حضور فیزیکی شما یا محصولات شما به محل شرکت و نمایندگی نمی باشد. دستگاه های شرکت آاک و همچنین تعمیرات ظرفشویی دستگاه های شرکت بوش و تعمیرات ظرفشویی دستگاه های شرکت سامسونگ در انواع نام های تجاری مشهور را ما پوشش می دهیم.

بررسی های لازم قبل از مراجعه به بخش تعمیرات ظرفشویی ال جی

مشتری گرامی در حالتی که شما متوجه شدید در عملکرد دستگاه ظرفشویی ال جی و یا سایر محصولات لوازم خانگی ایرادی وجود دارد، نخست از بودن برق مصرفی و چگونگی قرارگیری درست دستگاه ظرفشویی در محل مطمئن شوید. در خیلی از زمان ها مشکل ایجاد شده برای ظرفشویی ناشی از متصل نبودن درست دستگاه به برق مصرفی می باشد که اولین کار در برخورد با مشکل باید آن چک شود. همینطور جای قرارگیری دستگاه ظرفشویی نیز باید بررسی شود چرا که این قسمت اهمیت بالایی در عملکرد دستگاه دارد. اگر موارد بالا را بررسی کردید و مشاهده کردید که مشکل و ایراد از جانب این موارد نیست در مرحله بعدی به دفترچه راهنمای فارسی ظرفشویی ال جی رجوع کنید و سعی کنید به همانگونه که در دفترچه آمده از سالم بودن موارد نوشته شده در آنجا اطمینان حاصل کنید که بیشتر مواقع با مراجعه به دفترچه ایراد برطرف می شود اما اگر با این کارها باز دستگاه ظرفشویی شما همان مشکل را داشت اینجاست که باید با یکی از نمایندگی های محصولات پس از فروش ال جی تماس بگیرید تا نسبت به تعمیر و بررسی دستگاه ظرفشویی شما دست به کار شوند شاید با یک مشاوره ساده بتوانید دستگاه ظرفشویی را دوباره راه بیندازید و اگر مشکل جدی تر باشد با مراجعه همکاران و متخصصان مشکل شما برطرف خواهد شد. در این مورد به نمایندگی خدمات پس از فروش ال جی مراجعه بفرمائید.

http://www.lgserviceco.ir/fa/lg-dish-washing

ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی

IE – آبگیری نمی کند. برای برطرف کردن این ارور, ورودی آب بررسی شود.
OE – آب تخلیه نمی شود. برای برطرف کردن این ارور, پمپ تخلیه بررسی شود.
PE – حسگر تنظیم سطح آب ماشین خراب شده است . برای برطرف کردن این ارور, تعمیرکار متخصص هیدروستات را خبر کنید.
FE – آبگیری بیش از اندازه است. برای برطرف کردن این ارور, تعمیرکار خبر کنید.
DE – درب ماشین بسته نمی شود. برای برطرف کردن این ارور, در را بررسی کنید.
TE – ترمیستور خراب شده است. برای برطرف کردن این ارور, تعمیرکار خبر کنید.
UE – ماشین تعادل ندارد, ظرف ها به صورت متعادلی در دستگاه قرار نگرفته است. برای برطرف کردن این ارور, ظرف ها را جابه جا کنید و اگر نیاز بود مقدار ظرف ها را کاهش دهید.
SE-LE – تاخو موتور, برای برطرف کردن این ارور, تعمیرکار خبر کنید.
CE – موتور خراب شده و فشار زیادی روی موتور آمده است. برای برطرف کردن این ارور, تعمیرکار متخصص خبر کنید.
AE – آب نشتی دارد. برای برطرف کردن این ارور, تعمیرکار خبر کنید.
PF – برق قطع شده است, برای برطرف کردن این ارور, سه راهی یا پریز برق یا سه شاخ را بررسی کنید.
DHE – مشکل در خشک کن, برای برطرف کردن این ارور, تعمیرکار خبر کنید.
EE – برد مشکل دارد. برای برطرف کردن این ارور, تعمیرکار خبر کنید.
DCE – ولتاز زیاد است. برای برطرف کردن این ارور, تعمیرکار خبر کنید.
CL – قفل کودک خراب است. برای برطرف کردن این ارور, تعمیرکار خبر کنید.

هزینه های خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی 

اگر همه این مشکل ها و ایراد در زمان گارانتی محصول شما رخ بدهد شما نباید نگران چیزی باشید چرا که همه مسئولیت ها برعهده شرکت است و شما هزینه اضافی برای تعمیرات گارانتی شده دستگاه ظرفشویی خود نخواهید پرداخت هزینه های مربوط به رفت و آمد کارشناسان و تعویض قطعه ها و همچنین دستمزد کاملا رایگان می باشد. 

زمانی که برای ارائه خدمات در محل مشتری توسط شرکت ارائه خواهد شد کمتر از 48 ساعت می باشد که مسلما در این مدت ایراد و مشکل کاملا برطرف خواهد شد. 

تعمیرات همه کالاهای شرکت ال جی از جمله تعمیرات لباسشویی ال جی و غیره در محل مشتری صورت خواهد گرفت و نیازی نمی باشد که مشتری محصول و دستگاه مورد نظر را تا نزدیک ترین نمایندگی پس از فروش حمل کند.

Save